Ostrowiec Świętokrzyski - Widok na fragment miasta

Ostrowiec Świętokrzyski www.ostrowiecnr1.pl

Szukaj
Właściciel portalu


- Reklama -

Logowanie

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
Zaloguj się, aby zbaczyć, kto jest teraz on-line.
Aktualna sonda
Czy w Ostrowcu Św. powinno się zlikwidować straż miejską?
Aby skorzystać
z mailingu, wpisz...
Korzystając z Portalu zgadzasz się na postanowienia Regulaminu.

Filmy wideo

2 i 3 Dzień otwarty w ZSNR2 - CZYLI.TV

Głosuj na ten film
Gimnazjaliści wybierają „Budowlankę”
– nasza szkoła w centrum zainteresowania
absolwentów gimnazjów:
Tegoroczne dni otwarte w „Budowlance” przyciągnęły setki zainteresowanych nauką w szkole uczniów szkół gimnazjalnych. Przez trzy dni od 11 do 13 maja 2017r. Zespół Szkół Nr 2 otworzył swe drzwi dla tegorocznych absolwentów szkół gimnazjalnych by przedstawić ofertę edukacyjną przygotowaną na nadchodzący rok szkolny. Jest to oferta skrojona na miarę potrzeb współczesnego rynku pracy, bowiem absolwenci naszych kierunków nie martwią się o znalezienie zatrudnienia po ukończeniu szkoły. Wiedzą o tym również gimnazjaliści, którzy podkreślali liczne atuty szkoły do jakich należą świetnie wyposażone pracownie, czy miła i życzliwa atmosfera panująca w szkole. Gimnazjaliści odwiedzający nas mogli liczyć na niezapomniany spacer po szkole, na który wybrali się pod opieką nauczycieli i starszych kolegów. Przystankami na naszej drodze były prezentacje wszystkich zawodów oferowanych przez szkołę. Zainteresowani uczniowie mogli wziąć udział w wielu ciekawych konkursach jak choćby montaż jednostki komputera na czas, budowa wieży, czy rozpoznawanie elementów komputera z zawiązanymi oczami.
Dla amatorów tańca przygotowaliśmy konkurs tańca z kinectem. Osoby zainteresowane montażem liniowym, fotografią, czy nagrywaniem filmów, lecz także te mające predyspozycje reporterskie mogły spróbować swych sił w studio naszej szkolnej TV gdzie pod okiem starszych kolegów otrzymywali pierwsze reporterskie szlify. Moc atrakcji, cenna wiedza, ciekawostki, piękne początki nowych przyjaźni. Tego wszystkiego doświadczyliśmy podczas trzech ostatnich dni. Jest nam zdecydowanie mało! Liczymy na kolejne spotkania z Wami! Zapraszamy do logowania się na stronie:
https://swietokrzyskie.edu.com.pl/kandydat/app/ już od 15.05.2017r. oraz do wybierania kierunków oferowanych przez Zespół Szkół Nr 2. To dobra inwestycja we własną przyszłość. Do zobaczenia we wrześniu;) IW.
Podłączył: Gość_ZSNR2
Kategoria: Ostrowiec (Edukacja)
Komentarze
Wpisz swój komentarz:
Podpis:  (Gość)
Na razie brak komentarzy.
Losowy wątek na Forum
Autobusy ulicą Krzemienną!, Gość_Roman, 2022-11-02, 09:01

- Reklama -
- Ogłoszenie społeczne -

- Reklama -

- Reklama -

- Reklama -
- Reklama -